Konnichiwa, Joh-eun achim, Zǎo ān czyli Dzień dobry !

Dobrze że jesteś to dla nas wiele znaczy. Poznajmy się !

oie transparent

Japonia pojawiła się w moim życiu ponad 15 lat temu, wyrwało mnie to z szarej rutyny. Gdyby wtedy ktoś powiedział, że będę właścicielem szkoły językowej – nie uwierzyłbym.

Początki ACJ to rok 2013. Pierwszą grupę z języka japońskiego udało się utworzyć pod koniec listopada. Początkowo dla zaledwie 4 osób, ale grono szybko się powiększało. Pierwsza połowa 2014 to początek naszych kursów koreańskiego i chińskiego. Od samego początku niezwykle istotne było dla mnie żeby ACJ stało się miejscem w którym nauczysz się nie tylko języka, ale też zgłębisz kulturę tych krajów od A do Z… Liczne warsztaty, festiwale kulturowe, imprezy noworoczne Takie podejście do nauki przyciągnęło do nas już około 3800 studentów.

Poznawanie nowej kultury to przygoda, która ma szansę odmienić też Twoje życie !

Michał Wieczorek

WŁAŚCICIEL ACJ

Z NAMI ZYSKUJESZ

Lektorzy z Japonii, Korei oraz Chin

Znakomita większość naszych nauczycieli decyduje się zostać w Polsce co najmniej przez kilka lat a niektórzy zadeklarowali już chęć pozostania na stałe 🙂 Jesteśmy więc wstanie zapewnić wam stałe i profesjonalne konwersacje z native speakerami.

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać kurs będziesz mógł to zrobić w każdym momencie. W przypadku gdy zapłaciłeś za kurs z góry dostaniesz zwrot za niewykorzystane miesiące.

Lekcje stacjonarne lub online

Oferujemy zajęcia stacjonarne w ścisłych centrach Katowic ul 3 Maja oraz Wrocławia. ul Szewska. Jeśli jednak mieszkasz za daleko lub nie masz czasu na dojazd to żaden problem. Nasi lektorzy prowadzą również znakomite zajęcia online.

Warsztaty kulturowe

ACJ to nie tylko kursy językowe. To miejsce gdzie poznasz kulturę Azji od A do Z. Liczne warsztaty organizowane w ciągu całego roku szkolnego.

ZDOBĄDŹ OFICJALNY CERTYFIKAT JĘZYKOWY

JLTP Nihongo Noryoku Shiken

Test znajomości języka japońskiego

KLPT TOPIK

Test znajomości języka koreańskiego

HSK Hanyu Shuipíng Kăoshi

Test znajomość języka chińskiego (mandaryńskiego)

Zdawalność poszczególnych egzaminów przez naszych studentów wynosi ponad 90 %. Prowadzimy przygotowania pod wszystkie dostępne poziomy. Doradzimy kiedy będziesz gotowy do egzaminu na danym poziomie. Oferujemy również dedykowane kursy bezpośrednio przed samym testem.

Autorskie materiały i metody nauczania

Nasza szkoła posiada autorskie materiały edukacyjne. Korzystamy z multimediów podczas zajęć a nasi lektorzy stosują najnowsze metody nauki przy wsparciu aktualnych wersji podręczników .

Idealne warunki do nauki języka

Nauka tak egzotycznych języków, z którymi nie mamy szansy się spotkać w codziennym życiu, wymaga od nas zapewnienia uczniom jak największego wachlarza opcji kontaktu. Szkołę odwiedzają rozmaici goście dyplomaci, artyści, politycy a uczniowie mają możliwość ćwiczenia języka poznając ich. To wszystko sprawia, że praktyka językowa staje się czystą przyjemnością i okazją do spotkań oraz poznawania kultury krajów Azji.

Siedziba Szkoły

Azjatyckie Centrum Językowe mieści się w samym centrum Katowic oraz Wrocławia. Dla uczniów jest przygotowana zielona herbata prosto z Japonii. Poza zajęciami uczniowie mogą zrelaksować się grając w japońskie i koreańskie gry takie jak: shogi, go czy janggi. Mamy też małą kolekcję książek, mang oraz sporo czasopism, zarówno o samej Japonii, jak i o języku japońskim

Atmosfera

Ogromna większość naszych słuchaczy podkreśla atmosferę jako największą zaletę szkoły. Indywidualne podejście dla każdego studenta, imprezy integracyjne, zaangażowanie nauczycieli w proces nauczania sprawia, że nikt w naszej szkole nie jest anonimowy.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ: